gopay_bannery-modre.png

 

visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png

mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png

ms_accpt_match_eps.png verified_by_visa-full-colour.png

Mastercard_SecureCode [Převedený].png

IN TIME

» Způsoby platby

Platba a doprava

Způsoby plateb detailně:

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:

1) Platba HOTOVĚ: Hotově můžete platit při osobním odběru zboží. Při objednávání tedy zadejte způsob platby "hotově" a dopravu "osobní odběr". Zboží Vám nachystáme na našem odběrovém místě.

2) Platba PŘEVODEM: Po vyplnění a odeslání objednávky uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky. Všechny potřebné údaje pro platbu obdržíte v e-mailu potvrzujícím Vaší objednávku. Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno. 
Platbu převodem doporučujeme - je to rychlejší a levnější!

můžete využít platební bránu

https://account.gopay.com/download/gopay_bannery-modre.png?_ga=1.243417861.1409948873.1429812176

 

visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png

 

 

3) Platba na DOBÍRKU: Objednávku zaplatíte kurýrovi až při převzetí zboží.
Příplatek za dobírku: Česká Pošta + 36 Kč; kurýr PPL + 38 Kč; dobírka na Slovensko + 45 Kč

 

 

Způsoby dopravy detailně:

Pro dopravu zboží můžete vybrat následující způsoby:

1) PPL - doručení do 24 hodin (pro ČR)

Přepravní služba PPL zboží doručí v až k Vám domů. V den doručení vás bude kurýr PPL telefonicky kontaktovat, aby si s vámi dohodl čas doručení, který vám bude vyhovovat. Nemusíte tedy mít obavu, že nebudete k zastižení, když budete zrovna v práci. Doručení můžete také po telefonickém kontaktu odložit na jiný den. Objednávky zboží, které je skladem obdržíte následující pracovní den, pokud svou objednávku uskutečníte do 11:00 a na dobírku.

2) Obchodní balík České Pošty (pro ČR)

Obchodní balíky České pošty jsou zpravidla doručeny následující den od odeslání. Dopravce Vás ovšem telefonicky nekontaktuje a v případě nedoručení je balík uložen na vaší pobočce České pošty.

3) Pošta bez hranic (pro Slovensko)

Zboží na Slovensko Vám doručí Slovenská pošta nebo kurýr UPS. Zvolíme vždy tu variantu, která bude vzhledem k hmotnosti a velikosti objednávky nejlevnější.